Pasinaudokite APVA
parama verslui!

APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūros) skiriama parama juridiniams asmenims, kurie nori įsirengti saulės elektrinę visuomeninės, gamybinės paskirties pastatuose ar kitos inžinerinės paskirties statiniuose. Jiems gali būti subsidijuojama iki 200 tūkst. eurų arba 30 proc. tinkamų išlaidų už projektus.

Subsidija 246 EUR/kW.

Juridinis asmuo gali tikėtis gauti subsidiją iki 200.000 EUR ir padengti daugiau nei 30% projekto sąmatos.

Skiriama 9mln. lėšų.

Aplinkos Projektų valdymo agentūra (APVA) juridiniams asmenims paskyrė 9mln. Eurų biudžetą.

Didesnė nei 10 metų patirtis.

Pastatėme pirmąją saulės elektrinę Lietuvoje ir sėkmingai dirbame toliau su Verslo klientais.

Tinkamos finansuoti išlaidų kategorijos:

Nauja, nenaudota įranga (saulės ar vėjo elektrinė);

Įsigyta nauja saulės elektrinės dalis iš saulės parko, t. y. pirmą kartą iš saulės elektrinių parko vystytojo įsigyta saulės elektrinių parko dalis nuo kurios eksploatacijos (t. y. nuo leidimo gaminti elektros energiją išdavimo datos) praėję ne daugiau kaip 12 mėnesių;

Pirkimo ir (arba) importo pridėtinės vertės mokestis, kurio pareiškėjas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus neturi teisės susigrąžinti (atskaityti).

Tinkamos projekto išlaidos turi būti padarytos nuo einamųjų metų metinę sąmatą detalizuojančio plano įsigaliojimo dienos t. y. 2021 m. balandžio 22 d.

Kodėl Reenpro?

Reenpro yra pirmoji saulės elektrinių įmonei veikianti Lietuvoje nuo 2009m. Per tuos metus esame sukaupę daug vertingos patirties ir sugebame pateikti kokybiškiausią bei patikimiausia įrangą kiekvienam mūsų klientui. Klientai gali būti tikri, kad visus darbus atliksime laiku, kokybiškai bei užpildysime už Jus visus dokumentus dėl elektrinės pridavimo bei APVA paramos.

Mūsų įrengtos Saulės elektrinės

MOKI VEŽI

Elektrinės pastatytos visoje Lietuvoje ant skirtingų MOKI VEŽI parduotuvių. Šešiuose miestuose esančios elektrinės veikia daugiau nei 9 metus ir pateisino Kliento lūkesčius. Suminė elektrinės galia – 390kW.

Klinika „Inesa“

Plungėje esanti klinika Inesa ne tik tapo socialiai atsakinga, pradėjo taupyti, tačiau ir pagerino su SunPower moduliais estetiką. 30kW elektrinė.

DOJUS Group

Pagrindinė jų veikla – žemės ūkio technikos prekyba. Jų elektrinė yra pastatyta ir gamina jau beveik 10 metų. Iki šios dienos viskas veikia puikiai ir pagal supirkimo tarifą pastatyta elektrinė generuoja pastovią finansinę grąžą. 30kW elektrinė.

Kurkime tvarius sprendimus kartu!

Galvojate apie saulės elektrinę, tačiau nežinote, koks sprendimas jums būtų tinkamiausias? – Mielai Jus pakonsultuosime ir parinksime optimaliausią sprendimą.

  Esu:

  Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

  Kokią elektrinę pasirinkti?

  Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

   Esu:

   Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

   AČIŪ, KAD DOMITĖS MŪSŲ SAULĖS ELEKTRINĖMIS!

   Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

   Susisieksime kaip galima greičiau.

   Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

   Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

   Scroll to Top