Elektrinės pramonei, biudžetinėms įstaigoms

Pramonei ir kitoms biudžetinėms įstaigoms skirti saulės elektrinių sprendimai leidžia ne tik momentiškai suvartoti visą saulės elektrinėje pagamintą elektros energiją, bet ir dvipusės elektros energijos apskaitos principu tiekti perteklinę elektros energiją skirstomojo tinklo operatoriui LESTO vėliau ją atsiimant. Tokio tipo saulės elektrinių įrengimas gali būti finansuojamas pasinaudojus 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programomis.

RES PRAMONEI LT+ - tai LR Ūkio ministerijos kuruojama atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo įmonėse priemonė, kurios tikslas – skatinti įmones didinti atsinaujinančių energijos išteklių vartojimą, finansuojant atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimą, naujų efektyvesnio panaudojimo technologijų kūrimą ir diegimą pramonės įmonėse, siekiant naudoti energiją vienos ar kelių pramonės įmonių vidiniams poreikiams tenkinti ir jos netiekiant į šalies energetinius tinklus.
 

Norėdami sužinoti saulės elektrinės įrengimo galimybes Jūsų valdose, prašome užpildyti "Registracijos formą" ir mes su Jumis susisieksime ir pateiksime komercinį pasiūlymą pagal Jūsų poreikius. 

REGISTRACIJOS FORMA

 
+

Gaukite nemokamą konsultaciją

Būkite pirmieji sužinoję apie artėjančią paramą. Viskas ką Jums reikia padaryti, palikti savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

Esu: