Pasinaudokite ENA
parama verslui!

ENA (Lietuvos Energetikos Agentūra) skiriama parama labai mažoms ir mažoms įmonėms (toliau – LMMĮ), ūkininkams kurie atitinka LMMĮ statusą, atsinaujinančių išteklių energijos bendrijoms bei piliečių energetikos bendrijoms, kurios nori įsirengti saulės elektrinę iki 500 kW, visuomeninės, gamybinės paskirties pastatuose ar kitos inžinerinės paskirties statiniuose. Jiems gali būti subsidijuojama iki 403,52 EUR už 1 kW arba nuo 35 proc. iki 45 proc. tinkamų išlaidų už projektus.

Pasinaudokite ENA parama verslui įsirengent saulės elektrines.

Subsidija iki 403,52 EUR/kW.

Juridinis asmuo gali tikėtis maksimaliai gauti subsidiją iki 201 760 EUR ir padengti nuo 35% iki 45% projekto sąmatos.

Jungtinio projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2023-03-09–2025-03-31.

Paraiškas galima teikti iki 2023 m. rugpjūčio 22 d. 

Skiriama 63,7 mln. lėšų.

Lietuvos Energetikos Agentūra (ENA) juridiniams asmenims numatė 63,7 mln. Eurų paramoms. Paraiškos finansavimui bus atrenkamos konkurso būdu. Paraiškų teikimo ir konkurso sąlygos nustatomos projektų finansavimo sąlygų apraše, kurį rasite čia.

Didesnė nei 14 metų patirtis.

2009 m. pastatėme pirmąją saulės elektrinę Lietuvoje ir sėkmingai dirbame toliau su Verslo klientais. Šiai dienai esame įrengę daugiau nei 20 megavatų saulės elektrinių privatiems klientas Lietuvoje bei užsienyje. Dirbame su kruopščiai atrinktais tiekėjais ir esame vieninteliai oficialūs Jungtinių Amerikos Valstijų prekių ženklo „SunPower by Maxeon“ saulės modulių įrangos tiekėjai Baltijos šalyse. Padedame užpildyti paramos dokumentus ir lydime proceso metu nuo A iki Z.

Pagrindiniai punktai norint gauti paramą:

Įmonės turi būti registruotos ne trumpiau nei 1 metus iki paraiškos pateikimo;

Įrengiant saulės elektrines turi būti naudojama nauja,  visiškai nenaudota įranga (saulės moduliai, konstruktyvai, įtampos keitikliai ir t.t);

Reikia tapti gamintoju (ne gaminančiu vartotoju) ir nemažiau kaip 50% pagamintos elektros energijos suvartoti momentiškai, o likusią nesuvartotą elektros energiją parduoti nepriklausomam elektros energijos tiekėjui.

Jungtinio projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2023-03-09–2025-03-31.

Kodėl Reenpro?

Reenpro yra pirmoji saulės elektrinių įmonei veikianti Lietuvoje nuo 2009m. Per tuos metus esame sukaupę daug vertingos patirties ir sugebame pateikti kokybiškiausią bei patikimiausia įrangą kiekvienam mūsų klientui. Klientai gali būti tikri, kad visus darbus atliksime laiku, kokybiškai bei užpildysime už Jus visus dokumentus dėl elektrinės pridavimo bei ENA paramos.

Mūsų įrengtos Saulės elektrinės verslui

MOKI VEŽI

Elektrinės pastatytos visoje Lietuvoje ant skirtingų MOKI VEŽI parduotuvių. Šešiuose miestuose esančios elektrinės veikia daugiau nei 9 metus ir pateisino Kliento lūkesčius. Suminė elektrinės galia – 390kW.

Klinika „Inesa“

Plungėje esanti klinika Inesa ne tik tapo socialiai atsakinga, pradėjo taupyti, tačiau ir pagerino su SunPower moduliais estetiką. 30kW elektrinė.

DOJUS Group

Pagrindinė jų veikla – žemės ūkio technikos prekyba. Jų elektrinė yra pastatyta ir gamina jau beveik 10 metų. Iki šios dienos viskas veikia puikiai ir pagal supirkimo tarifą pastatyta elektrinė generuoja pastovią finansinę grąžą. 30kW elektrinė.

Kurkime tvarius sprendimus kartu!

Galvojate apie saulės elektrinę, tačiau nežinote, koks sprendimas jums būtų tinkamiausias? – Mielai Jus pakonsultuosime ir parinksime optimaliausią sprendimą.

  Esu:
  Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

  Kokią elektrinę pasirinkti?

  Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

   Esu:
   Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

   Noriu gauti pasiūlymą

   Gaukite pasiūlymą

    Ačiū, kad domitės mūsų elektromobilių įkrovimo stotelėmis!

    Norime informuoti, kad Jūsų registraciją gavome. Susisieksime su Jumis per 2 darbo dienas.

    AČIŪ, KAD DOMITĖS MŪSŲ SAULĖS ELEKTRINĖMIS!

    Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

    Susisieksime kaip galima greičiau.

    Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

    Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

    Scroll to Top