Kodėl verta

Tvarus verslas, prisidedantis prie gamtos saugojimo, o šiai dienai galvojantis apie dalinę nepriklausomybę nuo elektros kainų augimo, privalo įsivertinti saulės elektrinės įsigijimo sąlygas. Saulės elektrinės įrengimas verslui darosi vis patrauklesnis dėl pastoviai mažėjančios įrangos įsigijimo kainos. Laikas prisidėti prie žalesnio rytojaus!

Nauda 1

– Sumažinkite priklausomybę nuo elektros energijos kainų svyravimų ir pradėkit taupyti jau dabar. Efektyviai įrengta elektrinė gali atsipirkti greičiau nei per 3-4 metus be jokių paramų iš valstybės!

Nauda 2

– Tapkite socialiai atsakingas verslas prieš visuomenę bei savo partnerius. Vis dažniau keliamas taršos klausimas pasaulyje veda prie to, jog verslai dažniau dirba su tais, kurie rūpinasi aplinka bei yra atsakingi.

Nauda 3

– Saulės elektrinės įsigijimas padidina balansinę įmonės turto vertę ir turi didelę išliekamąją vertę dėl mūsų atstovaujamos kokybiškos įrangos.

Kaip gauti paskolą
saulės elektrinei?

Įsivertinkite su mumis, kokios saulės elektrinės Jums reikia ir kaip efektyviai ji gali prisidėti prie Jūsų verslo.

Saulės elektrinės galia turi neviršyti 10kW galios bei skirta asmeniniam naudojimui. Galima įsirengti ir galingesnę nei 10kW elektrinę (iki 30kW), tačiau kompensacinė išmoka bus maksimaliai skirta už 10kW.

Pateiksime saulės elektrinės pasiūlymą bei geriausias mūsų partnerių teikiamas finansavimo sąlygas Jūsų verslui.

Nuo paraiškos užpildymo, saulės elektrinės įrengimas bei dokumentų pridavimas Aplinkos Projektų Valdymo Agentūrai (APVA) turi būti atliktas per 9mėn. Reenpro komanda padeda efektyviai ir greitai sukelti dokumentus.

Įgyvendinant projektą, padėsime efektyviai bendrauti su mūsų partneriais dėl saulės elektrinės paskolos.

Parama skiriama vienam pareiškėjui – 323 EUR už įrengtą kW.
Maksimaliai – 3230 EUR.

Pasinaudokite APVA parama saulės elektrinei įsirengti!

APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūros) skiriama parama fiziniams asmenims, kurie nori įsirengti saulės elektrinę savo poreikiams. Į paramą gali pretenduoti visi fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys 1-2 butų gyvenamosios ar sodo paskirties namą, ar žemės sklypą, jei elektrinė bus įrengiama ant žemės.

Rezervuokite įrengimo datą.

Planuokite saulės elektrinės įrengimą ir pradėkite gaminti elektros energiją savo namų ūkiui kuo greičiau šiais metais!

Sutvarkome visus dokumentus.

Sutvarkome ESO dokumentus ir priduodame elektrinę. Paruošiame ir padedame sutvarkyti APVA paramos dokumentus.

323EUR už įrengtą kW!

Su valstybes teikiama parama (APVA), kuri yra 323EUR už kiekvieną įrengta elektrinės kW galią, Jūsų saulės elektrinė gali atsipirkti per 6-7 metus.

Šiuo metu galiojanti parama ir tada (galioja iki 2021 06 22)

Palankiausios sąlygos gauti paskolą saulės elektrinės įsirengimui su patikimais mūsų partneriais

Bendradarbiaudami su Lietuvos finansinėmis įstaigomis, pateiksime Jums geriausius finansavimo pasiūlymus saulės elektrinės įsirengimui Jums bei Jūsų Verslui

Kurkime tvarius sprendimus kartu!

Galvojate apie saulės elektrinę, tačiau nežinote, koks sprendimas jums būtų tinkamiausias? – Mielai Jus pakonsultuosime ir parinksime optimaliausią sprendimą.

  Esu:

  Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

  Kokią elektrinę pasirinkti?

  Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

   Esu:

   Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

   AČIŪ, KAD DOMITĖS MŪSŲ SAULĖS ELEKTRINĖMIS!

   Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

   Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

   Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

   Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

   Scroll to Top