Saulės elektrinės

 

Kiekviena saulės elektrinė (jėgainė) su dvipuse apskaita yra sudaryta iš šių komponentų - elektros energiją generuojantys fotovoltiniai moduliai, elektros energijos standartus užtikrinantys inverteriai, prijungtos prie namų (kartu ir tinklo operatoriaus) elektros sistemos. Yra visos saulės elektrinės stebėjimo ir valdymo galimybės nuotoliniu būdu – tam naudojami nuotolinio stebėjimo ir valdymo komponentai.
Labai svarbus fotovoltinių modulių tvirtinimo sprendimas – naudojamos įvairaus tipo laikančiosios konstrukcijos, kurioms keliami ypatingi įžeminimo ir antikorozijos reikalavimai.
Priklausomai nuo jūsų poreikių, čia galite pasirinkti tiek saulės elektrinės įrengimo "iki rakto" paketą, tiek atskirus saulės elektrinių komponentus ar kitą įrangą.
+

Gaukite nemokamą konsultaciją

Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

Esu: