Saulės elektrinės

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Tellus vel, sapien molestie aliquam purus cras tellus. Cras lectus nisl, non consectetur urna tristique vitae, posuere augue. Egestas egestas vitae nibh aliquet dictum cras cras. Gravida tincidunt viverra pretium a fermentum, sagittis potenti aenean. Lacinia lectus platea non gravida sagittis. Blandit nisi, sed lacus pulvinar volutpat amet ornare. In sagittis quam hac elit donec. Eros magna quis in ipsum id. Imperdiet nascetur in quam pretium, sollicitudin sed netus quam mattis. Sed elit, faucibus integer a nisi.

Pirmoji saulės elektrinių įmonė Lietuvoje!

Esame pirmoji saulės elektrinių įmonė Lietuvoje, kuri pastatė pirmą saulės elektrinę. Per daugiau nei 10 metų esame sukaupę daug vertingos patirties ir galime pasiūlyti geriausią sprendimą savo klientams.

Esame oficialus SunPower gamintojo atstovas Lietuvoje

Dirbame su vienu inovatyviausių ir efektyviausių modulių gamintojų visame pasaulyje. Išskirtinė , patentuota celių technologija leidžia pasiekti išskirtinius efektyvumo bei gamybos rezultatus.

Išmani ir patikima įranga

Mums rūpi, jog mūsų atstovaujama įranga tarnautų ilgai ir išliktų efektyvi 25 metų laikotarpiu. Produkto, efektyvumo bei serviso garantijos kiekvienam Mūsų klientui.

Esame įrengę virš 150 saulės elektrinių!

Saulės elektrinių tipai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut lectus lorem bibendum mauris varius ultricies. Volutpat montes, orci consectetur quis sit mauris, netus tincidunt. Sagittis, rhoncus in viverra facilisis nam dignissim.

Saulės elektrinė ant plokščio stogo

Ant plokščio stogo montuojamos saulės elektrinės yra universalesnės – jas dažniausiai galima pasukti reikiamu kampu pagal pasaulio kryptis. Tokio tipo saulės elektrinių sprendimai gali būti pritaikomi ant gyvenamųjų ir komercinių pastatų šlaitinių ar sutapdintų stogų.

Saulės elektrinė ant šlaitinio stogo

Platus tvirtinimo sprendimų spektras leidžia saulės elektrinę sumontuoti ant jau esamos skardinės, metalinių lakštų, keraminių ar bituminių čerpių stogo dangos. Lengvos ankeruojamos ar nerūdijančio plieno laikikliais tvirtinamos aliuminio konstrukcijos yra ilgaamžės, itin tvirtos bei sandarios.
Saulės elektrinės efektyvumas labai priklauso nuo šlaitinio stogo pozicijos pagal pasaulio šalių kryptis. Palankiausios kryptys yra pietūs, pietryčiai, pietvakariai.

Saulės elektrinė ant žemės

PSaulės elektrinė ant žemės – viena populiariausių elektrinės įrengimo vietų, suteikiančių labai plačias galimybes parinkti optimalius technologinius sprendimus: saulės elektrinės komponentų suderinamumą, jos nukreipimą į pietų pusę, pasvirimo kampo parinkimą. Tokio tipo saulės elektrinės yra puikiai vėdinamos, todėl pasižymi geriausiais elektros energijos gamybos rezultatais.Saulės elektrinės efektyvumas labai priklauso nuo šlaitinio stogo pozicijos pagal pasaulio šalių kryptis. Palankiausios kryptys yra pietūs, pietryčiai, pietvakariai.

Mūsų prioritetas ilgalaikiai sprendimai

Dirbame tik su savo srities specialistais tam, kad pasiūlyti geriausią sprendimą „Reenpro“ klientams. Mūsų tikslas – pažangiausia, efektyviausia ir estetiška įranga Jūsų namuose ir versle visus 25 metus. Esame pirmieji pastatę saulės elektrinę Lietuvoje ir dirbame ilgiau nei 11 metų. Esame tikri, kad kokybiški sprendimai atsiperka greičiau!

Vienas pažangiausių modulių gamintojų pasaulyje iš Juntinių Amerikos Valstijų. Esame oficialūs Sunpower modulių instaliuotojai Lietuvoje.

Įtampos keitiklių ir optimizatorių gamintojas, kuris pirmasis užpatentavo ir sukūrė itin efektyvią sistemą. Ši sistema gelbsti ne vieną mūsų klientą nuo šešėlių ir užtikrina ilgaamžiškumą.

Konstrukcijų gamintojas iš Austrijos, pasižymintis kruopštumu ir kokybe kiekvienoje detalėje, leidžia suteikti konstrukcijoms ilgiausią garantiją rinkoje.

Inverterių ir optimizatorių gamintojas, kuris per kelis metus sugebėjo tapti lyderiaujančiu gamintoju pagal parduotų inveterių kiekį pasaulyje.

Faktai apie saulės elektrinės

Čia nepakanka saulės

Mitas, kuris yra sugriautas gamybos efektyvumo rezultatais ir didesniu nei 1000kWh/kW elektros gamybos rodikliu.

Kenkia buitinėi įrangai

Saulės elektrinės pagamintą elektros energiją įtampos keitiklis (inverteris) paverčia į standartinę (kintamą).

Pritraukia žaibą

Kaip ir žaibolaidžiai ir kitos metalinės konstrukcijos, taip ir saulės elektrinės papildomai netraukia žaibo ir yra apsaugotos nuo žaibo iškrovos.

Kenkia aplinkai ir sveikatai

Saulės elektrinėse pagaminta elektros energija neteršia gamtos ir neišskiria į aplinką kenksmingų medžiagų sveikatai.

Kurkime tvarius sprendimus kartu!

Galvojate apie saulės elektrinę, tačiau nežinote, koks sprendimas jums būtų tinkamiausias? – Mielai Jus pakonsultuosime ir parinksime optimaliausią sprendimą.

  Esu:

  Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

  Kokią elektrinę pasirinkti?

  Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

   Esu:

   Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

   AČIŪ, KAD DOMITĖS MŪSŲ SAULĖS ELEKTRINĖMIS!

   Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

   Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

   Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

   Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

   Scroll to Top