Saulės elektrinių komplektai

 

 

Pasiūlymas saulės elektrinės (jėgainės) įrangą įsigyti

Visiems mūsų klientams, kuriems reikia tik saulės elektrinės (jėgainės) įrangos, mes galime pasiūlyti kokybišką įranga pagal poreikius. Norėdami pasiūlyti tik kokybiškiausią, inovatyviausią ir patikimiausią įrangą, apačioje pateikėme įrangos aprašymą, kurį siūlom savo klientams ir galim patikinti, jog įranga yra aukščiausios kokybės.

Jeigu pageidaujate kitokios įrangos, ar pageidaujate atskirus komponentus pakeisti kitais, kreipkitės į mus ir rasime sprendimą pagal Jūsų poreikį.

 

Galite pildyti REGISTRACIJOS FORMĄ arba kreiptis info@reenpro.lt elektroniniu paštu.

 

Apačioje lentelėje pateikta mūsų siūloma įranga ir kaina nuo už 1kW galios įrangą. Parinkta pavyzdinė įranga yra vienų geriausių gamintojų šiuo metu rinkoje, todėl galima rinktis ir pigesnius gamintojus.

kWp

Produktas

Kaina, EUR su PVM

1 kW

 1 kW galios įranga

nuo 900 eur su PVM 

 

Įtampos keitiklis (inverteris) SolarEdge arba SMA.

 

REC 270 Wp moduliai

 

Montavimo konstrukcijos komplektas šlaitiniam stogui ( kaina gali kisti priklausomai nuo stogo dangos )

 

40 m Solar kabelis, 4mm

 

 

+

Gaukite nemokamą konsultaciją

Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

Esu: