Kiek galiu sutaupyti?

Saulės elektrinė turi tarnauti iki 25 metų. Labai svarbu, kad įranga būtų kokybiška, stiprių gamintojų ir ilgus metus išliktų efektyvi bei naudinga. Nemažiau svarbu, jog saulės moduliai atrodytų estetiškai ir moderniai ant gyvenamojo stogo ar žemės. Modulių dydžiai kinta kiekvienais metais, todėl užsidėjus nekokybiška įranga ir sugedus moduliui, yra didelė tikimybė, kad tokio pačio bus neįmanoma rasti.
Mes savo klientams patariam skaičiuoti ne kainą šiandien, o nuosavybės kainą per laikotarpį, nes šiandien sumokėjus mažiau, nereiškia, kad ilgalaikėje perspektyvoje elektrinės kaina neišaugs ir nesukels papildomų klausimų

Mes savo klientams siūlome SunPower gamintojo modulius, kurių technologija neleis įrangai greitai senti ir visą veikimo periodą išliks efektyvūs dėl mažos degradacijos laikui bėgant.

Įrangai suteikiamos garantijos iš oficialių atstovų. Labai svarbu, jog rangovas įrengiantis elektrine bendradarbiautų glaudžiai su įrangos gamintojais, jog atsiradus klausimams – jie būtų sprendžiami efektyviai ir ne kliento sąskaitą. SunPower suteikia ne tik gaminio garantijas, tačiau Reenpro suteikia ir serviso garantijas visą įrangos garantinį laikotarpį.

Rangos darbai ima vis didesnę viršenybę kalbant apie elektrinės ilgaamžiškumą ir patikimumą. Labai svarbu, kad rangovas būtų profesionalus ir atliktų savo darbą ne pirmus ar antrus metus. Reenpro dirba Lietuvos rinkoje daugiau nei 11 metų ir yra pirmoji Saulės elektrinių įmonė Lietuvoje, kuri sukaupus patirties ne tik Lietuvos ar Baltijos rinkose, o ir Europos vakaruose.

Kurkime tvarius sprendimus kartu!

Galvojate apie saulės elektrinę, tačiau nežinote, koks sprendimas jums būtų tinkamiausias? – Mielai Jus pakonsultuosime ir parinksime optimaliausią sprendimą.

  Esu:
  Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

  Kokią elektrinę pasirinkti?

  Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

   Esu:
   Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

   Noriu gauti pasiūlymą

   Gaukite pasiūlymą

    Ačiū, kad domitės mūsų elektromobilių įkrovimo stotelėmis!

    Norime informuoti, kad Jūsų registraciją gavome. Susisieksime su Jumis per 2 darbo dienas.

    AČIŪ, KAD DOMITĖS MŪSŲ SAULĖS ELEKTRINĖMIS!

    Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

    Susisieksime kaip galima greičiau.

    Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

    Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

    Scroll to Top