Integruota saulės elektrinė

Į pastatus integruotos saulės elektrinės (angl. BiPV – building integrated photovoltaics) – ne tik saulės energetikos ateitis, bet ir neišvengiamas naujų modernių pastatų elementas. Šiuos sprendimus šiuolaikiškuose pastatuose galime pritaikyti jau šiandien.

Integruota į namo stogą arba fasadą saulės elektrinė montuojama į pastatą ir naudojama kaip dalinis pastato paviršius, visiškai pakeičiantis pastato stogo dangos ar fasado apdailos plotą užtikrinant pastato apsaugą nuo atmosferos poveikio (lietaus, sniego, vėjo). Pašalinus tokio tipo saulės elektrinę iš esmės būtų pažeista pastato apsauga nuo atmosferos poveikio.

Integruotų saulės elektrinių sprendimai gali būti pritaikomi įvairių pastatų (gyvenamųjų, komercinių, šiltnamių ar kt.) stoguose, fasaduose ar kituose architektūriniuose elementuose.

Tokio tipo elektrinės Lietuvoje tapo patrauklios, kai Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu nuo 2015 m. kovo 02 d. įsigaliojo Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pataisos, skatinančios steigimą saulės šviesos elektrinių, kurių visa jose pagaminama elektros energija yra suvartojama namų ūkyje pagal dvipusės apskaitos principus. Daugiau tokio tipo elektrinių įrengimo pasiūlymų rasite čia.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Esu:

Jeigu pasirinkote šį sprendimą

Užpildykite apačioje esančią
kontaktinę formą ir gaukite 
detalų pasiūlymą
+

Gaukite nemokamą konsultaciją

Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

Esu: