„Reenpro“ – profesionalų komanda, siūlanti elektros gamybos iš atsinaujinančių energijos šaltinių sprendimus Lietuvoje.

UAB “Reenpro” – saulės energetikos sričiai priklausanti asocijuotų įmonių grupės “Marisa” narė. Mes savo veiklą pradėjome dar 2009m. ir pastatėme pirmąją saulės elektrinę Lietuvoje, kuri vis dar efektyviai gamina elektros energiją.

“Marisa” bei asocijuotos įmonės veikia daugiau nei 25 metus ir pagrindinės veiklos sritys apima: žaliavinio stiklo didmeninė prekybą, stiklo gamybą, logistiką, lenktų stiklų gamyba bei kt.

2018m. Lietuvos saulės energetikos rinka parodė atsigavimo ženklus kartu su Lietuvos valstybės skiriama parama fiziniams asmenims. “Reenpro” įmonė pradėjo vėl investuoti į saulės jėgainių (elektrinių) plėtrą bei infrastruktūrą ir siūlyti vartotojams kokybiškus ir vertingus sprendimus saulės elektrinėms įsirengti. Ekonominiai ir politiniai pasikeitimai Lietuvos rinkoje apsunkina atsinaujinančių elektros energijos šaltinių įrenginių plėtra, tačiau “Reenpro” tiki, kad saulės energetikos sektorius plėsis ir taps vis labiau patrauklesnis paprastam vartotojui.

„Reenpro“ – profesionalų komanda, siūlanti elektros gamybos iš atsinaujinančių energijos šaltinių sprendimus Lietuvoje.
Būsimieji saulės elektrinių savininkai elektros energijos gamybą sieja mažiausiai 25 metams. Būtent toks yra elektrinių garantuojamas gyvavimo laikas. Siūlydama sprendimus, „Reenpro“ supranta, kad ketvirtį amžiaus veiksianti saulės elektrinė turi būti patikima, saugi ir efektyvi.

Jau esame įrengę daugiau nei 10.000 kW galios saulės elektrinių.

Mūsų saulės elektrinės stovi visoje Europoje

Per daugiau nei 10 metų esame dirbę ir kitose Europos šalyse, kur sėkmingai įgyvendinome saulės elektrinių projektus.

Pastatėme pirmąją saulės elektrinę Lietuvoje

Iki šios dienos mūsų statyta pirmoji saulės elektrinė gamina puikiai ir generuoja žadėtus gamybos rezultatus.

Dirbame dėl žalesnio rytojaus

Visi mūsų tiekėjai kelia aukščiausius kokybės reikalavimus ne tik savo gamybai, bet ir savo tiekėjams. Mums ypač svarbu, kad žaliavos būtų aukščiausios kokybės ir aiški kilmės šalis

Mūsų atlikti darbai

Per daugiau nei 10 metų esame prisidėję prie projektų visoje Europoje ir įrengėm saulės elektrinės tiek Jūsų namams, tiek verslui.

80kW saulės elektrinė Elektrėnuose

Elektrėnuose, prie Aujėdo ežero, pastatyta mūsų elektrinė keturiems mūsų klientams, kurių noras buvo ne tik efektyvi gamyba, bet ir esamo gerbūvio estetinio vaizdo pagerinimas. Ši saulės elektrinė puikiai atspindi, jog Reenpro pilnai išpildo klientų lūkesčius ir klientai liko maksimaliai patenkinti atliktų darbų rezultatu.

30kW saulės elektrinė Dauguose

Dauguose įrengta saulės elektrine su supirkimo tarifu dar 2011 metais. Tuo metu įrengti plonapleveliniai, kokybiški moduliai leidžia ir šiai dienai džiaugtis išskirtiniais saulės elektrinės rezultatais bei nepriekaištingu vaizdu kieme

Turime tvirtą ilgalaikių partnerių palaikymą

Dirbame tik su savo srities specialistais tam, kad pasiūlyti geriausią sprendimą „Reenpro“ klientams. Mūsų tikslas – pažangiausia, efektyviausia ir estetiška įranga Jūsų namuose ir versle visus 25 metus. Esame pirmieji pastatę saulės elektrinę Lietuvoje ir dirbame ilgiau nei 11 metų. Esame tikri, kad kokybiški sprendimai atsiperka greičiau!

Vienas pažangiausių modulių gamintojų pasaulyje iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Esame oficialūs Sunpower modulių instaliuotojai Lietuvoje.

Dauguma saulės elektrinių turi vieną inverterį, prie kurio jungiasi visi fotovoltiniai saulės moduliai. Su Enphase mikroinverterių sistema, kiekvienas modulis turi savo mažą inverterį, dėl to sugedus vienam prietaisui, sistema veikia toliau.

Konstrukcijų gamintojas iš Austrijos, pasižymintis kruopštumu ir kokybe kiekvienoje detalėje, leidžia suteikti konstrukcijoms ilgiausią garantiją rinkoje.

Inverterių ir optimizatorių gamintojas, kuris per kelis metus sugebėjo tapti lyderiaujančiu gamintoju pagal parduotų inveterių kiekį pasaulyje.

Kurkime tvarius sprendimus kartu!

Galvojate apie saulės elektrinę, tačiau nežinote, koks sprendimas jums būtų tinkamiausias? – Mielai Jus pakonsultuosime ir parinksime optimaliausią sprendimą.

  Esu:
  Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

  Kokią elektrinę pasirinkti?

  Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

   Esu:
   Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

   Noriu gauti pasiūlymą

   Gaukite pasiūlymą

    Ačiū, kad domitės mūsų elektromobilių įkrovimo stotelėmis!

    Norime informuoti, kad Jūsų registraciją gavome. Susisieksime su Jumis per 2 darbo dienas.

    AČIŪ, KAD DOMITĖS MŪSŲ SAULĖS ELEKTRINĖMIS!

    Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

    Susisieksime kaip galima greičiau.

    Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

    Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

    Scroll to Top