Mūsų produktai

SunPower prioritetas yra technologijos. Šis gamintojas daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad galėtų sukurti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus. Šiuo metu SunPower saulės modulių gamyboje turi daugiau nei 1000 patentų. Esame oficialus SunPower atstovas Lietuvoje, dėl to galime užtikrinti ne tik produkto, bet ir serviso garantiją per visus 25 metus.

Saulės moduliai

SunPower by Maxeon MAX6
SunPower by Maxeon P6 BLK

SunPower by Maxeon MAX6

Galia

410-425 W

Garantija

25 metai

Matmenys

1032 mm x 1872 mm x 40 mm

Svoris

21,8 kg

Celių technologija

Pačių sukurta ir patentuota technologija. 66 Maxeon 6 Cells

Efektyvumo garantija

92% po 25 metų

 

Smūgių atsparumas

iki 25 mm skersmens krušai prie 23 m/s

Saulės moduliai „SunPower by Maxeon 6″ yra žinomi dėl didelio efektyvumo, ilgaamžiškumo ir estetinio patrauklumo, todėl yra populiarūs tiek tarp privačių, tiek tarp verslo klientų, siekiančių tapti gaminančiais vartotojais.

SunPower by Maxeon 6″ saulės modulių  efektyvumas siekia iki 22.7%, o tai reiškia, kad jie gali paversti didesnį saulės šviesos procentą į naudingą elektros energiją, lyginant su įprastomis plokštėmis. Tai leidžia užtikrinti didesnę energijos išeigą ir geresnį našumą esant prastam apšvietimui, pavyzdžiui, debesuotomis dienomis arba anksti ryte / vėlyvą popietę saulėje.

Šie saulės moduliai sukonstruoti taip, kad atlaikytų atšiaurias oro sąlygas, todėl yra ypač tinkami Lietuvos klimatui – jie  atsparūs aukštai temperatūrai, drėgmei, krušai, sniegui ir net druskos rūkui, todėl gali optimaliai veikti ištisus metus. Maža to, „SunPower by Maxeon 6″ saulės baterijos yra visiškai juodo dizaino, be matomų tinklelio linijų, todėl plokštės sklandžiai susilieja su stogu bei atrodo estetiškai.

SunPower by Maxeon P6 BLK

Galia
nuo 395 – 415 W

Garantija
25 metai

Matmenys

1086 mm x 1808 mm x 30

Svoris

21 kg

Celių technologija

„Shingled“

Efektyvumo garantija

87,2% po 25 metų

Smūgių atsparumas

iki 25 mm skersmens krušai prie 82,8 km/h vėjo

Nuo 2015 m. inovatyvios „Shingled“ celių technologijos SunPower Performance saulės moduliai užtikrina didesnį patikimumą ir ilgaamžiškumą.

SunPower Performance saulės moduliai padeda sumažinti išankstines Jūsų projekto išlaidas, tuo pačiu užtikrina geresnį našumą ir patikimumą nei standartiniai saulės moduliai.

Visiškai juodas aliuminis SunPower Performance saulės modulių dizainas puikiai tinka gyvenamiesiems namams. Tai sprendimas, harmoningai įsiliejantis į Jūsų stogą ir suteikiantis namams elegancijos.

Geresniam produktui, ilgesnė garantija

SunPower moduliams suteikia visapusišką 25 metų garantiją, kuri apima produkto bei jo pakeitimo kaštus*. Kiekvienas modulis yra pagamintas itin kruopščiai, kad laikui bėgant modulis išliktų efektyvus ir gamintų elektros energiją taip kaip yra numatyta specifikacijose. Tai paremta išsamiais trečiųjų šalių bandymais ir duomenimis iš daugiau nei 35 milijonų „SunPower“ modulių, instaliuotų visame pasaulyje.

1

Galiai

SunPower Maxeon moduliams yra suteikiama energijos gamybos garantija: 92%, 25 metais. Daugelis standartinių modulių gamintojų garantuoja, kad jų produktų energijos gamyba 25 metais sieks tik 81%.
2

Produktui

Defektų, susijusių su apdirbimu ir medžiagomis, garantija 25 metai.
3

Aptarnavimui

Sugedusių modulių remontas, keitimas ar kompensavimas yra garantuojamas 25 metus.

Gamyba ir saulės modulių tvarumas

Lietuvos energetikos agentūra (ENA) paskelbė naują kvietimų įsirengti privačias elektromobilių įkrovimo stoteles. Šiam etapui yra numatyta apie 20 mln. eurų ir siekiama, kad pasinaudojus parama bus įrengta 25 771 nauja prieiga. Paraiškos bus priimamoSaulės modulių tvarumas reikalauja apgalvoti gamybos poveikį aplinkai. Ilgalaikiai pokyčiai bus susiję su proceso apgalvojimu, kaip gaminame ir naudojame produktus. Todėl kasmet stebime ir registruojame pagrindinius duomenis, susijusius su SunPower produktų gamyba, įskaitant vandens naudojimą, energijos naudojimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.s, kol pakaks skirtų lėšų, bet ne ilgiau kaip iki 2024 m. rugsėjo 30 d. Daugiau informacijos apie paramą galite rasti čia.

Energijos suvartojimo mažinimas

-25% (2016 - 2019)

Vandens suvartojimo mažinimas

-39% (2016 - 2019)

Šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo mažinimas

-22% (2016 - 2019)
Gauk saulės elektrinės pasiūlymą

Užpildykite užklausą ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei, taip pat išbandykite nemokamą pusės valandos online konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus.

Arba susisiek su mumis:

    Užpildyk užklausą