Mūsų produktai

SunPower prioritetas yra technologijos. Šis gamintojas daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad galėtų sukurti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus. Šiuo metu SunPower saulės modulių gamyboje turi daugiau nei 1000 patentų. Esame oficialus SunPower atstovas Lietuvoje, dėl to galime užtikrinti ne tik produkto, bet ir serviso garantiją per visus 25 metus.

Baterijos/kaupikliai

Sungrow SBR096-256
Huawei Luna2000

Sungrow SBR096-256

Baterijos technologija

LiFePO4

Maksimali galia

iki 15,36 kW

 

Baterijos modulio matmenys

625 mm x 545 mm x 330 mm

 

Įkrovimo ciklai

4000

Garantija

10 metų

Baterijos talpą galima didinti iki 25,6 kWh su vienu galios valdikliu

„Sungrow” yra pasaulyje pirmaujanti saulės inverterių bei energijos kaupimo sistemų tiekėja. Įkurta 1997 m., įmonė specializuojasi atsinaujinančios energijos produktų tyrimuose, plėtroje, gamyboje ir pardavimuose.

„Sungrow” būstinė yra Kinijoje, tačiau savo veiklą vysto daugiau 60-tyje šalių. Įmonė siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant centrinius keitiklius, styginių keitiklius, energijos kaupimo sistemas ir saulės elektrinių priedus. Visas „Sungrow“ tiekiamas asortimentas pasižymi aukštos kokybės produktais ir novatoriškais sprendimas.

Savo įrangos asortimente mes siūlome „Sungrow“ baterijas (elektros energijos kaupiklius), kurios leis dar efektyviau išnaudoti iš saulės sukauptą saulės energiją. Primename, jog norint savo namuose įsidiegti saulės baterijas, privalu turėti HIBRIDINĮ inverterį.

Huawei Luna2000

Baterijos technologija

LiFePO4

Maksimali galia

5 kW

 

Baterijos modulio matmenys

670 mm x 150 mm x 360 mm

 

Įkrovimo ciklai

6000

Garantija

10 metų

Baterijos talpą galima didinti iki 15 kWh su vienu galios valdikliu

„Huawei” yra tarptautinė technologijų įmonė, įsikūrusi Kinijoje. Nors „Huawei” yra gerai žinoma dėl savo pažangos telekomunikacijų ir išmaniųjų telefonų srityje, bendrovė taip pat siūlo inovatyvius saulės energijos sprendimus, įskaitant inverterius, energijos kaupimo sistemas ir išmaniąsias stebėjimo platformas. Jų saulės inverteriai yra žinomi dėl savo didelio efektyvumo ir patikimumo, leidžiančio maksimaliai generuoti energiją iš saulės baterijų.

Mūsų įrangos asortimente garbingą vietą užima ir šio prekių ženklo saulės baterijos (kaupikliai), kurios skirtos kaupti per dieną susidariusią perteklinę saulės energiją, skirtą naudoti ne saulės šviesoje, avarinių situacijų metų arba esant išaugusiam elektros energijos poreikiui.

 

Geresniam produktui, ilgesnė garantija

SunPower moduliams suteikia visapusišką 25 metų garantiją, kuri apima produkto bei jo pakeitimo kaštus*. Kiekvienas modulis yra pagamintas itin kruopščiai, kad laikui bėgant modulis išliktų efektyvus ir gamintų elektros energiją taip kaip yra numatyta specifikacijose. Tai paremta išsamiais trečiųjų šalių bandymais ir duomenimis iš daugiau nei 35 milijonų „SunPower“ modulių, instaliuotų visame pasaulyje.

1

Galiai

SunPower Maxeon moduliams yra suteikiama energijos gamybos garantija: 92%, 25 metais. Daugelis standartinių modulių gamintojų garantuoja, kad jų produktų energijos gamyba 25 metais sieks tik 81%.
2

Produktui

Defektų, susijusių su apdirbimu ir medžiagomis, garantija 25 metai.
3

Aptarnavimui

Sugedusių modulių remontas, keitimas ar kompensavimas yra garantuojamas 25 metus.

Gamyba ir saulės modulių tvarumas

Lietuvos energetikos agentūra (ENA) paskelbė naują kvietimų įsirengti privačias elektromobilių įkrovimo stoteles. Šiam etapui yra numatyta apie 20 mln. eurų ir siekiama, kad pasinaudojus parama bus įrengta 25 771 nauja prieiga. Paraiškos bus priimamoSaulės modulių tvarumas reikalauja apgalvoti gamybos poveikį aplinkai. Ilgalaikiai pokyčiai bus susiję su proceso apgalvojimu, kaip gaminame ir naudojame produktus. Todėl kasmet stebime ir registruojame pagrindinius duomenis, susijusius su SunPower produktų gamyba, įskaitant vandens naudojimą, energijos naudojimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.s, kol pakaks skirtų lėšų, bet ne ilgiau kaip iki 2024 m. rugsėjo 30 d. Daugiau informacijos apie paramą galite rasti čia.

Energijos suvartojimo mažinimas

-25% (2016 - 2019)

Vandens suvartojimo mažinimas

-39% (2016 - 2019)

Šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo mažinimas

-22% (2016 - 2019)
Gauk saulės elektrinės pasiūlymą

Užpildykite užklausą ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei, taip pat išbandykite nemokamą pusės valandos online konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus.

Arba susisiek su mumis:

    Užpildyk užklausą