Mūsų produktai

SunPower prioritetas yra technologijos. Šis gamintojas daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad galėtų sukurti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus. Šiuo metu SunPower saulės modulių gamyboje turi daugiau nei 1000 patentų. Esame oficialus SunPower atstovas Lietuvoje, dėl to galime užtikrinti ne tik produkto, bet ir serviso garantiją per visus 25 metus.

Inverteriai

Huawei SUN2000-5-10KTL-M1
Huawei SUN2000-12-20KTL-M2
Sungrow SH10RT

Huawei SUN2000-5-10KTL-M1

Efektyvumas

vidurkis 97,4%

Maksimali įkorivimo galia

10,000 W

Matmenys

525 mm x 470 mm x 146,5 mm

Saugumo klasė

IP65

Garantija

10 metų

Pagrindinė saulės elektrinės funkcija yra generuoti elektros energiją, kuri gali būti naudojama buityje. Tačiau saulės moduliai gamina nuolatinę srovę (DC). Tam, kad ši elektros energija būtų tinkama naudoti namuose, ją būtina paversti kintamąja (AC). Tam yra reikalingas inverteris (arba kitaip – įtampos keitiklis).

Saulės elektrinės inverteris taip pat atlieka kitus svarbius uždavinius: stebi saulės panelių veiklą, matuoja gaunamą energijos kiekio ir efektyvumą, kontroliuoja įtampą ir srovę,  reguliuoja energijos perdavimą.

Tarp Huawei inverterių populiariausi modeliai yra Huawei SUN2000. Šie inverteriai gali būti naudojami tiek namų arba verslo saulės energetikos sistemoms.

Huawei SUN2000-12-20KTL-M2

Efektyvumo vidurkis

98,2%

 

Maksimali įkrovimo galia

20,000 W

Matmenys

525 mm x 470 mm x 262 mm

Saugumo klasė

IP65

Garantija

10 metų

„Huawei“ inverteriai yra žinomi dėl savo aukšto efektyvumo, patikimumo ir pažangių technologijų. Jie pasižymi dideliu įtampos arba galios konversijos koeficientu, kuris leidžia efektyviai panaudoti saulės energiją. Be to, šie inverteriai dažnai turi integruotas saulės energetikos valdymo sistemas ir galimybę prijungti juos prie pažangių energetikos valdymo sistemų.

Sungrow SH10RT

Efektyvumo vidurkis

97,6%

Maksimali įkrovimo galia

10600 W

Matmenys

460 mm x 540mm x170mm

Saugumo klasė

IP65

Garantija

10 metų

 

„Sungrow” yra pasaulyje pirmaujanti saulės inverterių bei energijos kaupimo sistemų tiekėja. Įkurta 1997 m., įmonė specializuojasi atsinaujinančios energijos produktų tyrimuose, plėtroje, gamyboje ir pardavimuose.

Svarbu ir tai, jog „Sungrow” daug dėmesio skiria ne tik saulės energijai, bet ir aktyviai investuoja į kitų atsinaujinančiųjų energijos išteklių, tokių kaip vėjo energija ir energijos kaupimas, mokslinius tyrimus ir plėtrą. Taip siekiama teikti švaresnius ir tvaresnius energetikos sprendimus ekologiškesnei ateičiai.

„Sungrow” yra svarbus atsinaujinančios energijos pramonės žaidėjas, siūlantis patikimus ir efektyvius produktus, kad patenkintų sparčiai augančią švarios energijos paklausą visame pasaulyje.

Geresniam produktui, ilgesnė garantija

SunPower moduliams suteikia visapusišką 25 metų garantiją, kuri apima produkto bei jo pakeitimo kaštus*. Kiekvienas modulis yra pagamintas itin kruopščiai, kad laikui bėgant modulis išliktų efektyvus ir gamintų elektros energiją taip kaip yra numatyta specifikacijose. Tai paremta išsamiais trečiųjų šalių bandymais ir duomenimis iš daugiau nei 35 milijonų „SunPower“ modulių, instaliuotų visame pasaulyje.

1

Galiai

SunPower Maxeon moduliams yra suteikiama energijos gamybos garantija: 92%, 25 metais. Daugelis standartinių modulių gamintojų garantuoja, kad jų produktų energijos gamyba 25 metais sieks tik 81%.
2

Produktui

Defektų, susijusių su apdirbimu ir medžiagomis, garantija 25 metai.
3

Aptarnavimui

Sugedusių modulių remontas, keitimas ar kompensavimas yra garantuojamas 25 metus.

Gamyba ir saulės modulių tvarumas

Lietuvos energetikos agentūra (ENA) paskelbė naują kvietimų įsirengti privačias elektromobilių įkrovimo stoteles. Šiam etapui yra numatyta apie 20 mln. eurų ir siekiama, kad pasinaudojus parama bus įrengta 25 771 nauja prieiga. Paraiškos bus priimamoSaulės modulių tvarumas reikalauja apgalvoti gamybos poveikį aplinkai. Ilgalaikiai pokyčiai bus susiję su proceso apgalvojimu, kaip gaminame ir naudojame produktus. Todėl kasmet stebime ir registruojame pagrindinius duomenis, susijusius su SunPower produktų gamyba, įskaitant vandens naudojimą, energijos naudojimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.s, kol pakaks skirtų lėšų, bet ne ilgiau kaip iki 2024 m. rugsėjo 30 d. Daugiau informacijos apie paramą galite rasti čia.

Energijos suvartojimo mažinimas

-25% (2016 - 2019)

Vandens suvartojimo mažinimas

-39% (2016 - 2019)

Šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo mažinimas

-22% (2016 - 2019)
Gauk saulės elektrinės pasiūlymą

Užpildykite užklausą ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei, taip pat išbandykite nemokamą pusės valandos online konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus.

Arba susisiek su mumis:

    Užpildyk užklausą