KODĖL SUNPOWER?

Priimti sprendimą, kad saulės elektrinė reikalinga – buvo lengva, tačiau išsirinkti tinkamiausią įrangą yra sudėtinga.

Per beveik 35 metus, SunPower sukūrė pažangiausią rinkoje saulės modulį.

Įranga

SunPower prioritetas yra technologijos. Šis gamintojas daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad galėtų sukurti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus. Šiuo metu SunPower saulės modulių gamyboje turi daugiau nei 1000 patentų. Būtent tokį požiūrį norime dažniau matyti saulės energetikos pramonėje. Ateityje visiems reikės rasti atsinaujinantį energijos šaltinį, dėl to reikės tyrimais paremtų ir ekspertų sukurtų technologijų. SunPower nėra tik saulės modulių gamintojai, jie yra saulės modulių gamybos pradininkai.

Dirbti su „Reenpro“ yra taip paprasta, kaip laikytis trumpos žingsnis po žingsnio instrukcijos, kurią mes su malonumu jums padėsime pereiti. Mūsų kompetencija kyla iš geriausių produktų rinkoje ir atsakingai dirbančios komandos. Esame oficialus SunPower atstovas Lietuvoje, dėl to galime užtikrinti ne tik produkto, bet ir serviso garantiją per visus 25 metus.

Performance saulės moduliai

SunPower Performance saulės moduliai sujungia įprastas saulės celes su 35 metų medžiagų tyrimo ir gamybos patirtimi, kad sukurtų saulės modulius, kurie našumu, patikimumu ir estetika pranoktų standartinius saulės modulius.
infoStandartinis saulės modulis yra apibrėžiamas kaip 310 W, 16% efektyvumo, apytiksliai 1,94 m2, pagamintas naudojant įprastas celes. Įprastinės celės iš silicio, kurių priekyje yra daug plonų metalinių jungčių ir jos yra sulituotos išilgai priekio ir galo.

Nuo 2015 m. inovatyvios „Shingled“ celių technologijos SunPower Performance saulės moduliai užtikrina didesnį patikimumą ir ilgaamžiškumą. Iki šiol įdiegę daugiau nei 3 GW šios serijos modulių ir remdamiesi tarptautiniu patentų ir patentų paraiškų portfeliu, kuris užtikrina mūsų technologinį pranašumą, tikimės, kad per ateinančius metus Performance saulės moduliai bus proveržis saulės elektrinių rinkoje.

Picture_Performance-3_RES_Portrait_21-01-1
Saulės elektrinė ant gyvenamojo namo stogo

SunPower Performance saulės moduliai pastatui suteikia išskirtinę estetiką, tuo pačiu gali pasiūlyti ženkliai geresnę kokybę bei patikimumą už standartinius modulius.

Modernus ir elegantiškas dizainas

Visiškai juodas SunPower Performance saulės modulių dizainas puikiai tinka gyvenamiesiems namams. Tai harmoningai įsiliejantis į jūsų stogą ir suteikiantis jūsų namams elegancijos sprendimas

Saulės elektrinė ant komercinio pastato stogo

SunPower Performance saulės moduliai padeda sumažinti išankstines projekto išlaidas, tuo pačiu užtikrina geresnį našumą ir patikimumą nei standartiniai saulės moduliai

Norite apie šį modulį sužinoti daugiau?

SunPower Maxeon Solar Panels

Jūsų saulės modulių pasirinkimas yra svarbus.

Padidinkite savo santaupas ir mėgaukitės ramybe, kurią užtikrina didžiausias saulės modulių ilgaamžiškumas info

Paremta 2020 m. Sausio mėn. IHS apžvalga, iš 20 geriausių gamintojų, svetainėse pateikiamų duomenų.
, patikimumas ir efektyvumas, ir visa tai užtikrina ilgiausia rinkoje garantija. info
Pagal 2019 m. Spalio mėn. 20 geriausių gamintojų svetainėse nurodytų garantijų peržiūrą

SunPower Maxeon saulės moduliai užtikrina geriausią kokybę jūsų namams ar verslui.
SunPower Maxeon saulės moduliai yra sukurti būti išskirtiniais. Yra įrodyta, kad Maxeon moduliai yra geresni už kitus. Daugiau nei penkios celių kartos, 3.5 milijardo celių ir 30 milijonų saulės modulių, veikia net ir sunkiausiomis sąlygomis. Įprasti saulės elementai laikui bėgant praranda galią dėl korozijos ir lūžių. Unikalus „SunPower Maxeon“ saulės elementų dizainas pašalina 86% priežasčių, dėl kurių įprasti elementai sugenda. Taigi jūsų „SunPower“ saulės moduliai toliau dirba ir taupo, metai po metų.
info

Wohlgemuth, J. „PV sistemų patikimumas“.
SPIE darbai, 2008 m.

Maksimali galia

SunPower Maxeon moduliai – daugiau nei 10 metų efektyviausi rinkoje
info
Paremta 2020 m. Sausio mėn. IHS apžvalga, iš 20 geriausių gamintojų, svetainėse pateikiamų duomenų.
. Šio tipo moduliai generuoja daugiau energijos iš to paties stogo ploto nei standartiniai. Per pirmuosius 25 metus iš to pačio ploto yra pagaminama iki 35% daugiau energijos.
info
SunPower 400 W modulio efektyvumas – 22,6%, palyginti su standartiniu moduliu – 370 W monokristalinis, 19% efektyvumo, apie 2 m²)

Neprilygstamas patikimumas

Investuokite drąsiai, žinodami, kad SunPower Maxeon saulės modulio kokybė yra patikrinta bandymų realiomis sąlygomis. Per 8 metus, 800 000 modulių, 264 vietose SunPower Maxeon saulės modulių skilimo rodikliai buvo mažiausi rinkoje – beveik 4 kartus didesnis patikimumas nei standartinių modulių.
info
Jordan ir kiti, “Robust PV Degradation Methodology Application” PVSC 2018 ir “Compendium of Photovoltaic Degradation Rates” PiP 2016.
Be to, kiekvienam moduliui yra taikoma rinkoje pirmaujanti „SunPower“ saulės modulio garantija.
info
Remiantis 2019 m. Spalio mėn. 20-ies geriausių gamintojų svetainėse nurodomų duomenų pagal IHS 2018.

Norite apie šį modulį sužinoti daugiau?

SunPower MAXEON 5 AC
saulės modulis

Padidinkite savo santaupas ir sumažinkite galvos skausmą.

„SunPower Maxeon 5“ yra vienas iš galingiausių saulės modulių Europoje, pasižymintis didžiausiu patvarumu
info
Remiantis 20 geriausių gamintojų svetainėse nurodomais duomenimis, 66 celių formato modulių. IHS, birželio mėn. 2020 m.
, kurį galite nusipirkti ir pirmaujančia garantija
info
Remiantis 20 geriausių gamintojų, svetainėse nurodomais duomenimis. IHS, gegužės mėn. 2019 m.
.

Kartu su „Enphase“ mikroinverterių sistema per 25 metus generuoja 50% daugiau energijos nei standartiniai saulės moduliai
info
Šaltinis: „PVsyst“ simuliacija. Prielaidos: Amsterdame, gyvenamojo namo stogas, 30 laipsnių kampu portretu sumontuoti moduliai. Vidutinis sistemos dydis yra 6,0 kWp.SunPower Maxeon ACM modulis: MAX 5 AC 415 W (Enphase IQ7A-72-x-INT). Standartiniai moduliai „Mono PERC 310W“ (0,55% metinė degradacija) + standartinis keitiklis.
.

Paprasčiausiai tai yra pažangiausia saulės energijos technologija jūsų stogui

Patikimumas

Maxeon 5AC modulis paskirsto riziką per visus modulius, naudodamas kur kas patikimesnes technologijas: „Enphase“ mikroinverterius, kuriems suteikiama 25 metų garantija.

Efektyvumas

Kiekvienas Maxeon 5 AC modulis veikia nepriklausomai, todėl jūsų sistema yra patikimesnė, o jūsų stogas – produktyvesnis. Taikant įprastą technologiją, sistema veikia tik pagal blogiausiai veikiantį modulį grandinėje. Tai gali dramatiškai sumažinti produkciją dėl šešėlio ar kitų kliūčių, net mažų apnašų, tokių kaip lapai.

Komfortas

Sunpower gamintojo stebėjimo sistema, leidžia stebėti kiekvieną atskirai veikiantį inverterį bei modulius realiu laiku.

Norite apie šį modulį sužinoti daugiau?

Geresniam produktui, ilgesnė garantija

SunPower moduliams suteikia visapusišką 25 metų garantiją, kuri apima produkto bei jo pakeitimo kaštus*. Kiekvienas modulis yra pagamintas itin kruopščiai, kad laikui bėgant modulis išliktų efektyvus ir gamintų elektros energiją taip kaip yra numatyta specifikacijose. Tai paremta išsamiais trečiųjų šalių bandymais ir duomenimis iš daugiau nei 35 milijonų „SunPower“ modulių, instaliuotų visame pasaulyje. *

*Visapusiška produkto bei serviso garantija yra suteikiamą, elektrinę perkant iš oficialaus atstovo.

Galiai

SunPower Maxeon moduliams yra suteikiama energijos gamybos garantija: 92%, 25 metais. Daugelis standartinių modulių gamintojų garantuoja, kad jų produktų energijos gamyba 25 metais sieks tik 81%.

Produktui

Defektų, susijusių su apdirbimu ir medžiagomis, garantija 25 metai.

Aptarnavimui

Sugedusių modulių remontas, keitimas ar kompensavimas yra garantuojamas 25 metus*

Lyderis saulės modulių tvarumo srityje

Tiesa, kad visos saulės elektrinės gamina švarią energiją, tačiau ties tuo nesustojame. Siekdami būti atkuriamąja jėga aplinkai ir visuomenei, mes keliame aplinkos ir socialinio tvarumo kartelę. Nuo „SunPower Maxeon“ nuolatinės srovės (DC) modulių, pasiekusių „Cradle to Cradle Certified ™“
info„ Cradle to Cradle Certified ™ “yra sertifikavimo ženklas, kurį licencijavo„ Cradle to Cradle Products Innovation Institute “.„ Cradle to Cradle Certified ™ “yra daugelio atributų sertifikavimo programa, vertinanti gaminių ir medžiagų saugą žmonių ir aplinkos sveikatai, dizainą būsimiems naudojimo ciklams ir tvarią gamybą.
pripažinimą, iki vienintelio saulės modulių gamintojo, kuris buvo priimtas į „Declare Label“ programą, „SunPower“ technologija rodo sektiną pavyzdį rinkoje, aplinkos apsaugos srityje.

Naudinga dizaino filosofija

SunPower saulės modulių tvarumas priklauso nuo uždaro ciklo strategijos, kuri skatina mūsų verslo praktiką kiekviename produkto gyvavimo ciklo etape ir už jos ribų, taip pat ir mūsų darbuotojams bei bendruomenėms visame pasaulyje.

Tiekimas

Aktyviai dirbame su socialiai atsakingais ir aplinką tausojančiais tiekėjais ir reguliariai vertiname savo tiekimo grandinę, ar ji atitinka ekologišką praktiką.

Medžiagos

Mes stengiamės atsakingai pasirinkti medžiagas, kurias naudojame ir kurių nenaudojame, be kita ko, ieškome medžiagų, kurios nekeltų pavojaus aplinkai bei žmonėms. Ir vengiame medžiagų, kurios gali virsti pavojingomis atliekomis.

Gamyba

Mes visada stengiamės sumažinti atliekų kiekį, įskaitant vandens taupymo priemones ir savo gamyklų „Nulinių atliekų į sąvartynus“ bei LEED sertifikatų siekimą.

Distribucija

Sunkių medžiagų tiekimo ieškome artimiausiose vietovėse, taip pat skatiname savo darbuotojus mažinti jų išmetamo CO2 kiekį.

Produkto naudojimas

„SunPower“ saulės moduliai pasižymi išskirtinai trumpu energijos atsipirkimo laiku. Mes ne tik pasirenkame saulės energiją namuose ir įmonėse, bet ir aplinkoje.

Perdirbimas

Mes prisiimame atsakomybę už saulės modulių tvarumą per visą savo produktų gyvavimo ciklą ir esame įsipareigoję numatyti tinkamas pakartotinio produktų naudojimo ir perdirbimo galimybes.

Bendruomenės

Mes taip pat stengiamės suteikti bendruomenėms daugiau galimybių švietimui ir teikdami energiją tiems, kuriems to reikia.

Gamyba ir saulės modulių tvarumas

Saulės modulių tvarumas reikalauja apgalvoti gamybos poveikį aplinkai. Ilgalaikiai pokyčiai bus susiję su proceso apgalvojimu, kaip gaminame ir naudojame produktus. Todėl kasmet stebime ir registruojame pagrindinius duomenis, susijusius su SunPower produktų gamyba, įskaitant vandens naudojimą, energijos naudojimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.

Energijos suvartojimo mažinimas
Vandens suvartojimo mažinimas
Šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo mažinimas

Mūsų gaminiai ne tik padeda kitiems sumažinti anglies pėdsaką, bet ir mes matuojame bei mažiname savo poveikį aplinkai.

Kurkime tvarius sprendimus kartu!

Galvojate apie saulės elektrinę, tačiau nežinote, koks sprendimas jums būtų tinkamiausias? – Mielai Jus pakonsultuosime ir parinksime optimaliausią sprendimą.

  Esu:
  Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

  Kokią elektrinę pasirinkti?

  Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą jūsų saulės elektrinei ir nemokamą pusės valandos konsultaciją su Reenpro profesionalais. Konsultacijos metu aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime jums tinkamiausius sprendimus. Reenpro pagrindinis tikslas mūsų klientams pateikti sprendimus, kurie turi didžiausią atsipirkimą ilgalaikėje perspektyvoje, todėl atskleisime, kokie saulės elektrinių sprendimai jums atneš didžiausią grąžą.

   Esu:
   Pažymėkite, jei gavote APVA paramą

   Noriu gauti pasiūlymą

   Gaukite pasiūlymą

    Ačiū, kad domitės mūsų elektromobilių įkrovimo stotelėmis!

    Norime informuoti, kad Jūsų registraciją gavome. Susisieksime su Jumis per 2 darbo dienas.

    AČIŪ, KAD DOMITĖS MŪSŲ SAULĖS ELEKTRINĖMIS!

    Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

    Susisieksime kaip galima greičiau.

    Norime informuoti, jog Jūsų registraciją gavome.

    Su Jumis susisieksime per 48val. ir supažindinsime su mūsų siūloma įranga bei jos privalumais.

    Scroll to Top